ELREMET jest jednym z czołowych polskich producentów tub polietylenowych i laminatowych. Nasze produkty znajdują zastosowaniu zarówno w branży kosmetycznej, chemii gospodarczej jak i w przemyśle farmaceutycznym. Dzięki nowoczesnemu i rozbudowanemu parkowi maszynowemu całości elementów gotowego wyrobu jest wykonywana w naszym zakładzie, począwszy od produkcji korpusu tuby, jego zamknięciu, a kończąc na jego zdobieniu wieloma zaawansowanymi metodami.

Oprócz linii do produkcji tub posiadamy wysokowydajny park wtryskarek tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajduję się m.in. produkcja pierścieni dystansowych i zaślepek do rur preizolowanych.

Niniejszym oświadczamy, że zdjęcia produktów do rur preizolowanych, które do dnia 27 kwietnia 2017 widniały na naszej stronie internetowej pod adresem http://elremet.pl/tworzywa sztuczne/, były zdjęciami produktów firmy POLIAMID PLASTICS S.C. W związku z powyższym przepraszamy za wykorzystanie tych zdjęć w materiale reklamowym Spółdzielni Inwalidów ELREMET, co mogło doprowadzić do wprowadzenia klientów w błąd co do tożsamości producenta lub pochodzenia produktów.